Červenec 2013

YOLO

28. července 2013 v 19:56 | °Em |  ╠ My life
YOLO - You Only Live Once (v překladu: Žiješ jenom jednou) - To je poslední dobou moje motto. Skoro celý červenec jsem byla jen doma, nic se mi nechtělo dělat. Jsem hodně společenský člověk, ale mě se v tu dobu vůbec nechtělo nikam chodit, jenom se válet. Pravda, jela jsem ještě na Moravu za babičkou a sestřenkami, takže jsem nebyla pořád doma :D . A poslední dobou jsem si začala uvědomovat, že bych měla začít něco dělat, ať mám z těhle prázdnin na co vzpomínat. A tak jsem zavolala kamarádce, ať něco podniknem :)
Šli jsme na koupaliště. Miluju vodu, plavání a hlavně kohoutí zápasy (tj. že jeden člověk si vleze na člověka druhému, a snaží se druhou dvojici strčit - prohra). Jenže, mám mindráky s postavou :D Ale tak, nakonec jsem šla, jelikož dneska byl přece ten nejteplejší den, 38°C! Kamarádka má ještě bratránka a sestřenici - dvojčata. Jsou o rok starší než my. A tak, nakonec z toho vznikla pořádná sranda, to si myslím dokážete představit :D Hráli ty kohoutí zápasy, chodili na tobogán, dělali si naschvály, strkali se do vody... prostě jsme si to parádně užili. A jak jsme odcházeli, tak jsem byla ráda, ale zároveň taky ne. Ráda, protože jsem byla už absolutně vycucaná :D A nerada? Byl to fakt skvělý den, a mně bylo líto, že už končil.
Ale pujdem nejspíš i zítra, takže se neuvěřitelně těším. A ještě k tomu ► za 2 týdny je u nás pouť, a já chci jít s kamarádem na K2 (atrakce), a už se na to nemůžu dočkat :3 . Teď na srpen toho hodně plánuju, chci všechno dohnat. Nechci sedět jenom u počítače na sociálních sítích, jako většina dnešních lidí. Chci toho co nejvíc prožít. You Only Live Once - to je moje heslo. A tím Vám chci říct: Užívejte si, dokud můžete, nemarněte příležitosti, neříkejte od zítřka, protože to stejně přesunete na další 'zítřek'.Vezměte svůj život do vlastních rukou. Zavolejte kamarádům, a podnikněte něco. S někým jde všechno líp. Začněte žít hned, teď a tady! :)

Děkuji těm, kdo si to přečetl, ale nejde o to, kdo to četl, ale o to, kdo to uskutečnil. Doufám, že si z toho něco vezmete :) A jinak Vám přeju, ať je každý den co nejvíc prožitý, protože ani nevíte, jaký den bude Váš poslední...DIY - o co jde?

27. července 2013 v 11:15 | °Em |  ╠DIY :)
Dřív jsem vůbec nevěděla, co to je ty tři písmena 'DIY'. Začalo mě to zajímat, a na internetu jsem začala hnedat souvislosti. A našla jsem to :)

Do it yourself (DIY) (česky doslova "Udělej si sám") je druh kultury, ve které si člověk sám, tzn. bez profesionální podpory, zhotoví užitečný výrobek, který slouží jemu nebo ostatním lidem. (Wikipedia)

DIY SHORTS

Tenhle 'styl', nebo jak to pojmenovat, jsem si velice oblíbila, protože doma mám strašně hodně věcí, které nevyužiju. Stačí ale trochu šmiknout, nabarvit, a voalá!... Máte nový módní kousek! A není vůbec drahý,jelikož si to uděláte sami a tím,co máte třeba zrovna po ruce :)
Osobně si stříhám trička, batikuju je,maluju na ně,atd. Velmi jsem spokojená s akrylovými barvami KOH-I-NOOR, a také s barvou JAVANA TEXTIL SUNNY, kterou jsem si také koupila v prodejně KOH-I-NOOR. Je taková menší, ale já jí mám už přes rok, a pořád jí mám hodně, a to s ní barvím skoro pořád :D
Tady kdyžtak máte odkaz: http://obchod.vytvarnepotreby.cz/index.php?obs=16&tex=86
http://www.potreby-pro-skoly.cz/barva-javana-sunny-50-ml-cerna-10/d-72564/
V příštím článku Vám sem dám pár šikovných nápadů :)
Někdy jsem možná i přidám svoje výtvory, jak vypadají :D
► Doufám, že se Vám článek líbil, ohodnoťte ho v anketě a pište názory, nebo nápady;)